Cultuur

Een boom voor elke Digital

Marjorie De Schepper

Geschreven op 24 apr. 2024

1679600056935
Schermafbeelding 2024 05 02 om 14 08 32

Op maandag 22 april 2024, ter ere van Earth Day, hebben wij bij The Digitals Group een bijzonder initiatief ontplooid dat niet alleen onze toewijding aan duurzaamheid benadrukt, maar ook onze waardering voor onze medewerkers versterkt. In samenwerking met GoForest hebben we 100 bomen geplant in Le Roeulx, niet ver van Brussel. Dit project was een gezamenlijke inspanning van elk bedrijf binnen onze groep: Ambitious, UXMen, Codana, Calibrate en Nandoo.

Door één boom per medewerker te planten, zorgen we ervoor dat elk lid van ons team een tastbare bijdrage levert aan het herstel van onze ecosystemen. 🌱

The Digitals is altijd op zoek naar manieren om onze impact op het milieu te verkleinen en onze betrokkenheid bij duurzaamheid te vergroten. Door deze bomen te planten, versterken we niet alleen ons engagement voor een groenere toekomst, maar geven we ook onze medewerkers de mogelijkheid om deel uit te maken van dit belangrijke initiatief.

GoForest, onze partner in dit project, staat bekend om hun toewijding aan herbebossing en klimaatbescherming. Samen hebben we niet alleen bomen geplant, maar ook een boodschap van verantwoordelijkheid en actie uitgestuurd. We hopen dat dit initiatief niet alleen inspireert tot meer duurzame acties binnen onze organisatie, maar ook anderen aanmoedigt om soortgelijke stappen te zetten. Als bedrijf geloven we in de kracht van collectieve actie en de impact die we kunnen hebben op het creëren van een gezondere planeet.

De 100 bomen die we hebben geplant in Le Roeulx zullen niet alleen bijdragen aan het herstel van dit specifieke gebied, maar ook aan het wereldwijde herbebossingsinitiatief van GoForest. We zijn trots op deze prestatie en kijken uit naar verdere samenwerkingen om onze duurzaamheidsdoelstellingen te verwezenlijken.

Dit is slechts het begin van onze reis naar een groenere toekomst. Blijf ons volgen terwijl we streven naar meer duurzame initiatieven en blijven bouwen aan een betere wereld voor iedereen. Samen maken we het verschil!

Wij zijn ook partner bij GoForest